Release the Kraken 2 Release the Kraken 2

Release the Kraken 2 - Slot

Hrát si Release the Kraken 2

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Release the Kraken 2
Software IconSoftware: Pragmatická hra
RTP IconRTP: 96.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 20/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny Lepkavé divočiny Náhodné divočiny Divoké kotouče Bonusová hra Náhodný multiplikátor

Release the Kraken 2 Průběh hry Slot Release the Kraken 2 od Pragmatic Play vám umožní ponořit se do hlubin oceánu a poznat jeho neuvěřitelné obyvatele. Jeho prezentace proběhla 3. listopadu 2022. Fanoušci prvního dílu tento produkt ocenili. Navzdory skutečnosti, že vývojář změnil mnoho funkcí, stroj vypadá pestře a vzrušující.

Vše vypadá atraktivně – barevné postavy, moderní animace, pokročilé animace a perfektně sladěný soundtrack. Po načtení slotu můžete vidět hrací pole. Je uprostřed obrazovky a kolem je nádherná podvodní krajina. Na útesech se nacházejí pestrobarevné korály a v modré vodě plave řada mořských obyvatel. Vzduchové bubliny se efektivně vznášejí.

Někteří uživatelé si chtějí stáhnout slot Release the Kraken 2 do přenosného gadgetu. Není to nutné, protože. Uvolněte automat Kraken 2 v demo režimu a při hře o skutečné peníze běží perfektně v prohlížeči. K tomu můžete použít PC, smartphone nebo tablet s operačním systémem Android nebo iOS. Je to dáno tím, že podporuje moderní technologie JS a HTML5.

Recenze výherního automatu Release the Kraken 2

Po seznámení s recenzí slotu Release the Kraken 2 rychle pochopíte jeho vlastnosti. Mřížka se skládá z pěti válců a čtyř řad symbolů. V hlavní hře je na hracím poli dvacet aktivních výherních linií. Když automat spustí roztočení zdarma, jejich počet se zvýší na čtyřicet. Stupeň volatility se pohybuje od střední po vysokou.

Rozsah sázek na zatočení se může pohybovat od 0,20 do 100 mincí. Maximální násobitel je x5000. Výherní kombinace se tvoří zleva doprava. Odpočítávání začíná od válce zcela vlevo. Každý z nich může obsahovat alespoň tři znaky.

Pokud má hráč nějaké dotazy, může si zdarma zahrát demo Release the Kraken 2. Tato možnost se nejvíce líbí nováčkům a zkušeným návštěvníkům online casina. Takže se ukáže, že si vypracujete potřebné dovednosti, získáte zkušenosti a důkladně prostudujete pravidla hry. Každý může hrát Release the Kraken 2 slot bez vkladu. Čas takového volna není omezen na vývojáře. Testovací režim bude možné aktivovat inkognito a bez registrace.

Jak hrát automat Release the Kraken 2

Release the Kraken 2 Průběh hry Slot Release the Kraken 2 je v kasinech velmi oblíbený. Tento slot se vyznačuje vysoce kvalitní grafikou a osvědčenou hratelností. Kromě symbolů peněz přidal vývojář další. Zde můžete vidět Scatter - volant lodi s nápisem "Free Speen", Wild - vzduchové bubliny a kraken, Bonus - loď a truhla s pokladem.

Zatočení zdarma se aktivují, když se na poli objeví alespoň tři Scattery. Za ně se účtuje až 15 FS s x6 multiplikátorem, pro 4 a 5 Scatterů - až 20 spinů s x10 multiplikátorem. Během hlavní hry se může spustit Zaručená výhra. Funkce Shifting Stack Wilds umožňuje aktivovat multiplikátory. Může být také aktivována minihra. V tomto okamžiku se před uživatelem objeví šestnáct polí. Můžete si vybrat pouze jeden z nich.

V automatu Release the Kraken 2 nákup bonusu zajišťuje výrobce. K dispozici jsou dva typy roztočení zdarma. První možnost bude stát x100 aktuální sázky. V tomto případě bude návratnost 96,03 % a na obrazovce se objeví alespoň tři Scattery. Pokud zaplatíte x250, procento návratnosti bude 96,05 % a na hracím poli bude pět symbolů scatter.

Platební tabulka

Štědré peněžní symboly automatu Release the Kraken 2 Czech Republic umožňují hráčům počítat se solidními odměnami. Můžete je získat na obrazovce tvořené úspěšnými kombinacemi symbolů, které zahrnují tři až pět stejných postav.

Symboly x3 x4 x5
Divoký x2,5 x10 x25
Logo x2,5 x10 x25
Žralok x2 x5 x12,5
Želva x2 x4 x10
modrá ryba x1 x3 x7,5
žlutá ryba x1 x3 x5
ALE x0,5 x1 x4
Na x0,5 x1 x4
Q x0,25 x0,5 x2
J x0,25 x0,5 x2

RTP slotu Release the Kraken 2 se zobrazuje v několika hodnotách. Vyplatí se vybrat si online casina, která nabízejí procento návratnosti alespoň 96,5 %. Toto je průměrná hodnota, která vám umožňuje přijímat výhry. Slot také může nabídnout procento návratnosti 95,5 % a 94,5.

Populární otázky o automatech Release the Kraken 2

Kolik mohu vsadit na automatu Release the Kraken 2?
Na jedno otočení může hráč vsadit od 0,20 do 100 mincí.
Jaká je úroveň rozptylu automatu Release the Kraken 2?
Úroveň rozptylu slotu se pohybuje od střední po vysokou.
Mohu si zakoupit bonusovou úroveň ve slotu Release the Kraken 2?
Ano. Taková funkce je poskytována. Za roztočení zdarma musí hráč zaplatit x100 a x250 aktuální hodnoty sázky.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Release the Kraken 2
Všechny hry výrobce Pragmatická hra
Back to top