Rise of Olympus 100 Rise of Olympus 100

Rise of Olympus 100 - Slot

Hrát si Rise of Olympus 100

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Rise of Olympus 100
Software IconSoftware: Play'n GO
RTP IconRTP: 96.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: -/-
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny Náhodné divočiny Bonusová hra Náhodný multiplikátor

Rise of Olympus 100 Průběh hry Automat Rise of Olympus 100 od Play'n GO je dlouho očekávaným pokračováním senzačního prvního dílu. Lze to nazvat skutečným dárkem pro znalce hazardní zábavy, kteří preferují sloty věnované bohům Olympu. Jeho vydání proběhlo 10. listopadu 2022. Okamžitě upoutal pozornost hráčů.

Po spuštění stroje se otevře přístup na úžasné místo. Hřiště se nádherně třpytí a je vysoko nad mraky. Po jeho pravici stojí Zeus na plovoucím kameni. Příjemná hudba a pečlivě vybrané zvukové efekty dotvářejí jedinečnou atmosféru výherního automatu. Design slotu je skutečným obdivem. Grafika a animace jsou promyšlené a dovedené k dokonalosti.

Ve chvílích tvorby výherních kombinací a aktivace bonusových kol se začíná dít skutečný zázrak. Uživatel se přesune na jiné místo - nejprve na pobřeží moře a poté do podzemí do království Hádes. Během aktivace speciálních funkcí hlavních postav můžete sledovat neuvěřitelnou animaci. V jejich rukou se objevují blesky, hořící lebky a zářící trojzubec. Každý znalec unikátního softwaru by si měl tuto hru vyzkoušet.

Rise of Olympus 100 recenze slotu

Rise of Olympus 100 Průběh hry V recenzi slotu Rise of Olympus 100 o něm můžete vidět všechny důležité informace. Hrací pole je průhledný rám, ve kterém je pět válců se stejným počtem řad symbolů. Automat nemá určitý počet výherních řad, protože. využívá se shlukový mechanismus tvorby výherních kombinací.

Úroveň volatility je vysoká. Sázky lze uzavírat od 0,20 mincí a konče stovkou. Čím pevnější jsou, tím větší je šance na výhru velkého jackpotu. Maximální násobitel je x15000. To je neuvěřitelně štědrá nabídka.

Po spuštění válce symboly padnou a zaplní pole. Jakmile se na obrazovce vytvoří výherní kombinace, všechny symboly, které se na ní podílejí, zablikají a zmizí. Pokud se po posunutí zbývajících obrázků opět vytvoří výherní kombinace, také zmizí. Další symboly na pole nepadají. Řetězové reakce zvyšují dynamiku hlavního kola a odměny se hrnou jedna po druhé.

V barevném automatu Rise of Olympus 100 bez vkladu a registrace se můžete bavit neomezeně dlouho. Slot Rise of Olympus 100 v demo režimu je dostupný všem. Je to nejlepší možnost pro získání nových zkušeností, rozšíření dovedností a získání volného času při hraní. Zároveň aktivací automatu Rise of Olympus 100 v demo režimu uživatelé neriskují utrácení svých osobních úspor.

Jak hrát automat Rise of Olympus 100

Rise of Olympus 100 Průběh hry Automat Rise of Olympus 100 v casinu je velmi populární. Má spoustu výhod a obdivují ho i nároční hráči. To je způsobeno především přítomností komplexní sítě funkcí. Tři hlavní postavy fungují jako modifikátoři. Zeus odstraní z hracího pole dva typy obrázků, Hádes transformuje jednu sadu znamení a Poseidon přidá do mřížky dva Divoké.

Divoké symboly mohou snadno nahradit jakýkoli obrázek na hřišti. Během hlavní hry se násobitele sčítají pouze v případě, že se neustále objevují. Pokud se kolo ukázalo jako win-win, všechno shoří. Během zatočení zdarma se hromadí.

Výherní automat vás potěší řadou roztočení zdarma. Hráč si musí vybrat, který z modifikátorů na něj bude dohlížet. Účtuje se od 4 do 8 FS. Maximální multiplikátor, který se může nashromáždit během hry zdarma, je x100. Tento indikátor můžete sledovat pomocí počítadla na levé straně obrazovky.

Slot Rise of Olympus 100 lze stáhnout do přenosného zařízení s Androidem nebo iOS. Není to nutné, protože. načte se rychle v prohlížeči, pokud máte rychlé připojení k internetu. Automat podporuje technologie JS, HTML5. Tím je zajištěno, že funguje nejen na mobilních zařízeních, ale i na počítači.

Platební tabulka

Automat Rise of Olympus 100 Czech Republic nabízí štědré výplaty. Všechny bankovky se shromažďují ve speciální tabulce.

Symboly x3 x4 x5
Divoká (zlatá mince s Pegasem) x1 x2 x50
Hades x0,3 x1 x10
Poseidon x0,3 x1 x10
Neptune x0,3 x1 x10
Harfa x0,15 x0,5 x3
Helma x0,15 x0,5 x3
Kopí Sealorda x0,1 x0,2 x2
Zeusův blesk x0,1 x0,2 x2

Automat Rise of Olympus 100 má nadprůměrné RTP. Je to 96,2 %.

Populární otázky o automatech Rise of Olympus 100

Má automat Rise of Olympus 100 funkci nákupu bonusu?
Ne. Stroj takovou možnost neposkytuje.
Kolik mincí mohu vsadit do automatu Rise of Olympus 100?
Rozsah sázek ve slotu se pohybuje od 0,20 do 100 mincí.
Jaká je maximální hodnota multiplikátoru pro Rise of Olympus 100?
Maximální násobitel slotu je x15000.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Rise of Olympus 100
Všechny hry výrobce Play'n GO
Back to top