Wild Yield Wild Yield

Wild Yield - Slot

Hrát si Wild Yield

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Wild Yield
Software IconSoftware: Relax Gaming
RTP IconRTP: 96.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 259/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny Náhodné divočiny Divoké kotouče Bonusová hra

Wild Yield Průběh hry Většina zeleniny se pěstuje na farmách. Potřebují úrodnou půdu, trochu slunce, vodu a dobré počasí. V online kasinech je takový software velmi úspěšný. Po aktivaci automatu Wild Yield od Relax Gaming se uživatel ocitne na úžasném místě. Podle zápletky hra začíná nekonečnými poli. Na první pohled se jedná o krásnou farmu nacházející se vysoko v horách. Zelené svahy jsou pokryty záhony a napravo od hřiště stojí stodola a bílý mlýn. Po modré obloze plují bílé mraky a na louce se pasou ovce.

Vlevo od hracího pole můžete vidět jednu z postav – dřímajícího strašáka. Když na hřišti dojde k událostem, probudí se a nadšeně se zapojí do toho, co se děje. Vše se děje pod zlověstnou aktivní hudbou a vhodnými zvukovými efekty. Na hřišti se neustále objevuje mutantní zelenina. Dívají se na hráče, vypadají zlověstně a dokážou děsit svými tesáky.

Představení barevného slotu je naplánováno na 23. listopadu 2022. Není pochyb - jedná se o vynikající řešení pro volný čas hazardu. Automat osloví každého znalce kvalitního softwaru a umožní vám vyhrát velké sumy peněz.

Recenze výherního automatu Wild Yield

Wild Yield Průběh hry Díky recenzi slotu Wild Yield může každý uživatel očekávat, že dostane potřebné informace o stroji a jeho vestavěných funkcích. Hrací pole se skládá z pěti válců s pěti řadami symbolů. K sázení můžete použít jakékoli zařízení (PC, notebook, smartphone nebo tablet). To je možné díky tomu, že slot podporuje technologie JS a HTML5.

Rozsah sázek je od 0,10 do 20 mincí na zatočení. Celkem je na hřišti 259 výherních linií. Automat má vysokou úroveň volatility, což vám umožňuje počítat se solidními jackpoty. Hodnota maximálního multiplikátoru může v některých případech dosáhnout x50000 aktuální sázky.

V některých případech hráči raději stahují Wild Yield do přenosných zařízení s operačními systémy Android nebo iOS. přitom efektivně běží v prohlížeči jakéhokoli zařízení s připojením k internetu.

Demo automat Wild Yield si může zahrát každý návštěvník online casina bez vkladu a přihlášení k účtu. Tento formát je pozitivně vnímán jak začátečníky, tak zkušenými uživateli. Slot Wild Yield můžete hrát v demu zdarma po neomezenou dobu. Toto je nejlepší způsob, jak procvičit dovednosti a pochopit rozsáhlé funkce.

Jak hrát automat Wild Yield

Wild Yield Průběh hry Automat Wild Yield v casinu se těší zvýšenému zájmu. Je to z velké části díky jednoduchým pravidlům, pohodlnému zobrazení a vysokým výplatám. Ani proměnlivý matematický model nesnižuje nadšení hráčů. Divoká je slunečnice. Je schopen vyklíčit jakékoli symboly na hracím poli. Zvyšuje tedy počet platebních kombinací a činí hru dynamičtější.

Stroj využívá kaskádovou mechaniku. Výherní symboly zmizí a na jejich místě se objeví nové. Na obrazovce se mohou objevit symboly počasí. Je jich několik – tornádo, déšť, blesk, zemětřesení, sníh a oheň. Některé z nich se objeví na obrazovce pouze během FS. Zatočení zdarma se aktivují pomocí Scatter - obrovské květiny s vícebarevnými okvětními lístky. Tři symboly vám dají šest FS. Všechny úspěchy budou vyznačeny na desce, která se nachází napravo od hracího pole.

Ve hře Wild Yield nákup bonusu umožňuje získání jednoho roztočení zdarma. To je možné pouze v případě, že existuje alespoň deset znamení počasí. Taková služba je oceněna x90 vzhledem k aktuální sazbě. Procento návratnosti bude v tomto případě o něco nižší – 96,5 %.

Platební tabulka

Hotovostní symboly v kaskádovém automatu Wild Yield Czech Republic vám umožní získat štědré výhry. Více o kombinacích, které se tvoří s každou z nich, se můžete dozvědět po prostudování výplatní tabulky.

Symboly x3 x4 x5
Divoká (slunečnice) - - x3
Dýně x0,5 x1 x3
Rajče x0,4 x0,9 x2,5
Zelí x0,3 x0,8 x2
Lilek x0,2 x0,7 x1,5
ALE x0,1 x0,5 x1
Na x0,1 x0,5 x1
Q x0,1 x0,5 x1
J x0,1 x0,5 x1

Automat Wild Yield má RTP 96,12 %. Je pozitivně vnímána návštěvníky online kasin, protože. umožňuje získat solidní výhry.

Populární otázky o automatech Wild Yield

Kdo může hrát automat Wild Yield?
Všichni návštěvníci casina mají povolena bezplatná kola. Hraní o peníze je dostupné pouze těm, kteří dosáhli plnoletosti, zaregistrovali se v casinu a provedli vklad.
Používá se automat Wild Yield pro progresivní jackpot?
Ne. tato funkce není k dispozici.
Mohu si na automatu Wild Yield koupit otočení zdarma?
Ano. Nákup bonusového kola je zajištěn v tomto automatu.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Wild Yield
Všechny hry výrobce Relax Gaming
Back to top