Hook’em Up Frenzy Hook’em Up Frenzy

Hook’em Up Frenzy - Slot

Hook’em Up Frenzy
Hrát si Hook’em Up Frenzy

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Hook’em Up Frenzy
Software IconSoftware: iSoftBet
RTP IconRTP: 95.00%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 243/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x5000
Funkce IconFunkce: Free spiny Náhodné divočiny Divoké kotouče Bonusová hra Náhodný multiplikátor

Hook’em Up Frenzy Průběh hry Když máte chuť zahodit vzrušení, cítit nával adrenalinu a zároveň jít do nádrže, nejlepším řešením by bylo aktivovat jeden z rybářských slotů. Taková dovolená se líbí všem zástupcům silnějšího pohlaví. V podobném námětu vznikl i automat Hook'em Up Frenzy od iSoftBet. Umožní vám užít si podmořskou krajinu jezera, solidní výplaty a spoustu příjemných zážitků. Vydání slotu je naplánováno na 30. listopadu 2022.

Když se ponoříte do vody, přes průsvitné hřiště uvidíte, jak se řasy a listy podvodních rostlin houpou pod vlivem proudu. Můžete také vzít v úvahu vzduchové bubliny a četné obyvatele. Kolem hřiště je rám z řas a rybářské sítě. Nad každým bubnem je jeden velký plovák.

Každý buben je oddělen od zbytku podmíněným pruhem bublin. Ve chvíli, kdy se vytvoří výherní kombinace, se kolem buněk roztočí vír bublin. Podobný efekt se používá k animaci otáčení válce zcela vpravo, když se očekává bonusové kolo. Příjemná hudba a zvukové efekty dodají hratelnosti realitu a dynamiku.

Recenze slotu Hook'em Up Frenzy

S pomocí recenze slotu Hook'em Up Frenzy se můžete dozvědět mnoho o jeho vlastnostech. To vám umožní rychle pochopit pravidla hry. Mřížka se skládá z pěti válců se třemi řadami symbolů. Na hracím poli je 243 výherních linií. Uživatel může vsadit od 0,30 do 30 mincí na zatočení. Horní limit se nemusí zdát dostatečně velký pro vysoké válečky, ale maximální multiplikátor x20 000 toto kritérium vyrovnává.

Vysoká míra volatility zaručuje vysokou míru rizika. Navzdory skutečnosti, že k jejich tvorbě nedochází příliš často, jsou součty přijatých kombinací vždy působivé. Vzrušující demo slot Hook'em Up Frenzy můžete hrát zdarma bez vkladu po neomezenou dobu. Tato verze osloví každého, kdo má rád hazard, proto si ji vybírají začátečníci i zkušení uživatelé.

Automat Hook'em Up Frenzy v demo režimu nevyžaduje registraci ani přihlášení. S jeho pomocí bude nejen zábavné trávit volný čas. Toto je nejlepší možnost pro rozvoj dovedností a získávání zkušeností pro hraní o skutečné peníze.

Jak hrát automat Hook'em Up Frenzy

Hook'em Up Frenzy je v online casinu velmi žádaný. Fanoušky vzrušení přitahují jednoduchá pravidla a pohodlné rozhraní. Řízení lze chápat intuitivně. Slot zajišťuje přítomnost několika speciálních symbolů. Wild je loď a Multiplikátor je okoun. Oba tyto symboly mohou nahradit symboly peněz a zvýšit počet výherních kombinací.

Kromě toho je ryba schopna spouštět multiplikátory v extra kole (zatočení zdarma nebo Go Fishin'). Funkci Go Fishin' lze aktivovat kdykoli během základní hry. Výsledkem je, že násobitel může být až 27x a aplikovat jej na každé roztočení. Jsou upevněny nad bubny a nahrazují plováky.

Symbol Scatter je rybář. Nemusí se objevit na všech válcích. Symboly Scatter se objevují pouze na prvním, třetím a pátém válci. Jakmile se na obrazovce objeví tři rybáři, spustí se kolo osmi bezplatných zatočení. Během čerpání FS se k nim nové nepřidávají. V automatu Hook'em Up Frenzy je nákup bonusu dostupný kdykoliv. Cena je x100 aktuální sázky. Procento návratnosti zůstává nezměněno, stejně jako další charakteristiky.

Platební tabulka

Automat Hook'em Up Frenzy Czech Republic nabízí mnoho výherních kombinací. Jejich hierarchii bude možné pochopit pomocí výplatní tabulky. V něm jsou výplatní symboly uspořádány v pořadí, které zajišťuje snížení výplat.

Symboly x2 x3 x4 x5
Ryba x1 x2 x4 x13,3
Racek - x1 x2,6 x6,6
Řešit kufr - x0,6 x1,6 x3,3
plovák - x0,5 x1 x2,6
Hlemýžď - x0,33 x0,83 x1,66
ALE - x0,2 x0,5 x1,33
Na - x0,2 x0,5 x1,33
Q - x0,16 x0,33 x1
J - x0,16 x0,33 x1

Slot Hook'em Up Frenzy má RTP 95,99 %. Toto je průměr. Toto procento návratnosti je úspěchem v mnoha online kasinech.

Populární otázky o automatech Hook’em Up Frenzy

Kde najdu bezplatnou verzi automatu Hook'em Up Frenzy?
Automat je prezentován ve volném režimu v mnoha oblíbených online kasinech a také na stránkách recenzí.
Budu si moci stáhnout slot Hook'em Up Frenzy?
Ano. Ke stažení automatu Hook'em Up Frenzy budete potřebovat přenosné zařízení.
Má automat Hook'em Up Frenzy bonusová kola?
Ano. Hráči mohou očekávat zatočení zdarma. Pokud dlouho nevypadnou, hráč si je může koupit.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Hook’em Up Frenzy
Všechny hry výrobce iSoftBet
Back to top