Nejlepší sázkařské stránky v České republice 2024

logo sázeníHazardní hry a sázení jsou v České republice zvláště velký. Česká republika jsou šílené do rizik a her, takže kvalitní online bookmakeři jsou předurčeni k tomu, aby zde byli populární. Pokud ale nevíte, kde a jak najít, podívejte se na tuto stránku a tento článek. Zde najdete seznam sázkových kanceláří České republiky.

Náš top seznam sázkových stránek je dynamický, stejně jako sázkové odvětví obecně. Ale každého bookmakera posuzujeme stejně.

Věnujeme pozornost recenzím hráčů, pověsti sázkových kanceláří, hotovostním metodám, liniím, kurzům a dalším faktorům. Podívejte se tedy na naše nejlepší sázkové stránky.

Další online kasina

Nařízení o online sázení v České republice

regulace sázení auJak jsme řekli, sázení v ČR je obrovské. Podle zpráv za rok 2020 utratily České republiky na sportovní sázení 11,6 Kč (603 Kč na hlavu) a 25,8 miliardy na hlavu (1340 Kč na hlavu). Tato čísla dělají z České republiky světového lídra v sázení na hlavu.

Není divu, že sázení a hazardní hry jsou v České republice regulovány. Ale zároveň je regulace pěkně komplikovaná. To proto, že Česká republika je sama o sobě federací. Takže každý stát v zemi má svou jurisdikci pro hazardní hry a sázení. Abychom byli přesní, existuje šest státních komisí pro hazardní hry (Nový Jižní Wales, Victoria, Queensland, Jižní Česká republika, Tasmánie, Západní Česká republika) a dvě hlavní pevninské komise (Území hlavního města České republiky a Severní území). Zároveň má Česká republika zákon o regulaci ukládání, který je zahrnut pro všechny vnitrostátní jurisdikce. Říká se tomu zákon o interaktivních hazardních hrách, který byl uzákoněn v roce 2001. 

Předpisy o sázení v různých státech nejsou stejné. V některých regionech tedy může být stejný bookmaker nedostupný. Dobré je, že online sázení je povoleno v každém státě ČR. Takže si každý hráč může užít online sázkovou kancelář.

Nejpopulárnější sporty na sázení v České republice

Jedno je jisté: Český sázkový trh je velmi specifický. Sotva to koreluje s globálním sázkovým průmyslem. Proto vypadá seznam 10 nejlepších sportů v České republice unikátně. Co je tedy mezi aus sázkaři oblíbené? Níže se můžete podívat na seznam.

 • Dostihy. Sázející v České republice jsou blázni do koňských dostihů, chrtů a klusů. Rádi sázejí na místní dostihy i na oblíbené události po celém světě. Více 65 % obratu objemu sázek pochází z dostihů, takže regulátor dokonce odděluje sportovní sázení od sázení na dostihy. V důsledku toho musí webové stránky zaměřené na sportovní sázení získat různé licence pro sport a dostihy. V České republice jde o jednoznačně nejpopulárnější sport na sázení.
 • AFL. Od března do října má každá sázková kancelář v České republice miliony sázek na AFL. Bookmakeři obvykle nabízejí různé řady a poměrně vysoké kurzy, aby odpovídaly zájmu publika. Vrchol sázkové aktivity na AFL obvykle přichází během play-off.
 • Kriket. V České republice je registrováno více než 1,5 milionu hráčů kriketu. Není překvapením, že sport je mezi sázkaři velmi oblíbený. Zejména během testovacích zápasů, kterých se zúčastní Baggy Greens. Kromě toho mohou hráči také sázet na ligu Big Bash, protože každá sázková kancelář nabízí události z ní.
 • Rugby. NRL a mezinárodní ragby jsou hlavními prioritami sázkařů v České republice. Mezi nabídky bookmakerů patří oblíbené trhy, jako jsou peněžní linie, nad/pod, handicapy a dokonce i statistiky hráčů.
 • Americký fotbal. NFL je stále za AFL, ale v České republice si pomalu získává na popularitě. Zejména proto, že Česká republika jsou nyní součástí ligy. Na zápas NFL můžete vsadit 10 000 Kč nebo i více, takže zájem je na místě.
 • Fotbal/fotbal. Většinu místních sázkařů zajímá A-liga a mezinárodní zápasy Socceroos. Velké evropské ligy, stejně jako UCL, nejsou tak populární. Bookmakeři obvykle nabízejí standardní sadu trhů.
 • eSports. Pravděpodobně nejrychleji rostoucí mezera na světě. Česká republika je v trendu esportů, zejména po uzamčení COVID-19. Nejlepší české sázkové kanceláře obvykle pokrývají největší události v DOTA 2, CS: GO, LoL, Starcraft.
 • MMA. Během roku 2010 se v České republice konalo více než deset velkých akcí UFC a kluci jako Volkanovski a Whittaker jsou v současnosti z největší hvězdy UFC. Zájem o MMA je tedy naprosto přirozený a sázkaři mají také něco do sebe. Můžete vidět propagační akce a reklamy na události UFC, abyste mohli sázet na aplikaci pro sportovní sázky.
 • Basketbal. NBL je zde stále lídrem, ale také NBA a mezinárodní basketbal přitahují určitý zájem. Někteří hráči sázejí dokonce i na Euroligu, protože tam je mnoho Čech.
 • Tenis. Tenis je mezi klienty českých sázkových kanceláří poměrně populární, ale není tak populární jako v Evropě. Aktivita vrcholí v období, kdy se v lednu až únoru pořádají turnaje v České republice, přičemž hlavním lákadlem je Czech Republic Open.
 • Baseball. Další sport, který stojí za zmínku. Samozřejmě je to stále míle za kriketem, ale čeští sázkaři tomu stále věnují pozornost. Ne, obrovská pravidelná sezóna nedává na výběr.

Jsou to zkrátka závody a další sporty. Člověk se může divit, proč je dostihové sázení v České republice tak populární. Ale je to docela jednoduché, protože závodění je součástí hazardních tradic. Závody jsou také velmi rychlé, což znamená rychlé platby pro vítěze.

Nejlepší sázkařské stránky v České republice

Zde naleznete nejlepší sázkařské stránky v České republice. Můžete si také přečíst recenzi každé sázkové kanceláře, která vám může pomoci vybrat perfektní web nebo aplikaci. Zde je seznam:

Sportovní sázka. Nejvíce „česká“ sázková kancelář, jako kdy uvidíte. Nabízím široce oblíbené sportovní akce v České republice i po celém světě. Můžete si vybrat z více než 30 kategorií, včetně Politiky, Televizních pořadů a Zábavy. Sekce live sázek Sportsbet je obrovská, stejně jako její závodní sekce. Každý den nabízí několik různých závodů. Mezi funkce Sportsbet patří stejná hra multi, stejný závod multi a BYO BETS. Chcete si vsadit proti svému příteli? Nebo se s ním vsadit na stejný výsledek? Poté použijte možnost „Sázejte s Matesem“. Sázková kancelář je také skvělá z technického hlediska, protože má plynulé stránky a uživatelsky přívětivou mobilní aplikaci.

Bet365. Globální sázková značka působí v České republice od roku 2002. Má zde obrovské publikum, protože sázkaři milují nabídky sázení a celkový vzhled Bet365. Zde najdete mnoho různých sportů a trhů vysoce kvalitních streamů. Bet365 má také dvě exkluzivní tašky. Fanoušci přednosti budou spokojeni s možnostmi sázet builder, kde můžete přidat až 12 výběrů z jednoho zápasu AFL.

Playup. Poměrně nové jméno na trhu (od roku 2019). Tato sázková kancelář vypadá velmi slibně se svým obrovským pokrytím dostihů a skvělými trhy s pevnými kurzy. Jejich celkové pokrytí sázením není tak velké jako v Bet365, ale plynulá mobilní aplikace spolu se skvělými sekcemi fantasy sportů to vynahrazuje.

Bookmaker ČR. Po bookmakerovi s tak jednoduchým jménem je na co se dívat. Sázkaři z České republiky hodnotí tuto sázkovou kancelář poměrně vysoko kvůli jejímu nízkému marži na oblíbených trzích. Bookmaker má také sadu použitelných sázkových funkcí, jako jsou násobky ve stejné hře/závodu, živé komentáře, výběr peněz. Pro rychlejší a jednodušší platby mají dokonce vlastní platební kartu (Mastercard).

Unibet. Globální značka s dlouhou historií úspěchu. Poprvé byla založena v Dánsku před 20 lety a od té doby vzkvétá na místních trzích. Unibet vstoupil do České republiky v roce 2012 a neplánuje ji opustit. Proč by měli? Sázkaři z České republiky jsou naživo se sekcí Unibet kurzů a live sázek. Můžete zde sledovat četné živé přenosy a vysoké množství peněz na oblíbené trhy. Na Unibetu také najdete více než 30 kategorií, velkou hloubku trhů pro oblíbené akce a zajímavý blog.

Další společnosti, které stojí za zmínkou: Starsbet, Neds, Betfair, Ladbrokes, Bluebet, BetStar, Pointsbet. Úplný seznam českých online sázkových kanceláří najdete na našem webu.

Mobilní sázení v České republice

Většina sázkařů v České republice raději sází prostřednictvím svých chytrých telefonů (pouze 65 % všech sázek v CR). Právě teď je to efektivnější a rychlejší způsob hraní. Aplikace sportovních sázek je tedy nutností pro každou českou sázkovou kancelář. Stejně jako 90 % všech legálních společností nabízí mobilní sázkový software pro iOS/Android a také mobilní verze.

Aplikace na sázení kvality v České republice jsou obvykle plné užitečných možností a funkcí:

 • živé sázení s centrem zápasů;
 • Živé komentáře nebo streamování;
 • Možnost výběru;
 • Možnosti nastavení oznámení   
 • Sázka na jedno kliknutí;
 • Flexibilní sázenka;
 • Snadno použitelná sekce plateb;
 • Živý chat se zákaznickou podporou;
 • „Oblíbené“;
 • Statistiky a sekce výsledků.

Kromě toho by mobilní aplikace měla být rychlá a uživatelsky přívětivá. Mnoho hráčů také hledá výhradně nejlepší dostihovou aplikaci v České republice. Proto můžete v mnoha aplikacích vidět samostatnou závodní sekci.

Vybrat nejlepší mobilní sázkovou kancelář v ČR není tak snadné. Dobrou zprávu je, že jsme změřili mobilní aplikaci každé sázkové kanceláře a vytvořili náš top seznam. Můžete si to ověřit. Pro více informací si přečtěte recenze sázkových aplikací.

Platební metody v České republice Books

Nejlepší sázkové kanceláře v České republice obvykle nabízejí velké množství platebních metod, které svým zákazníkům usměrňují život. Seznam opcí se může u jednotlivých bookmakerů nabízet, ale jedna věc zůstává stejná: každý legální sázkový agent operuje pouze v Kč. Zároveň můžete vkládat v jiné měně, ale nakonec bude převedena na CZK.

Níže jsou uvedeny nejběžnější možnosti plateb:

Většina hráčů dává přednost kreditním kartám, protože jsou to jen nejběžnější platební nástroj v každodenním životě. Další dobrou možností jsou elektronické peněženky (Skrill, Neteller, Paypal). Je to docela rychlá metoda, ale musíte se vypořádat s poplatky. Nemluvě o tom, že elektronické peněženky nepodporují všechny sázkové kanceláře a na konci dne by většina hráčů chtěla své peníze převést na kartu nebo bankovní účet. Velké značky jako Bet365, Sportsbet, Neds, BetStar, Ladborkes mají vlastní platební karty. Je to pravděpodobně nejrychlejší možnost výběru, protože nemusíte čekat, až dostanete své peníze. A můžete si ji vybrat z jiného místního bankomatu nebo použít hotovostní kartu jako standardní kreditní kartu. nevýhodou této metody jsou poplatky a limity.

Důležitá informace: od srpna 2021 jsou v ČR zakázány platební karty jako způsob vkladu.

Bonusy u sázkových kanceláří České republiky

Hledáte bonusy a promo akce na sázkařských serverech v České republice? Máme pro vás špatnou zprávu. Od března 2019 nesmějí legální sázkové kanceláře v České republice nabízet žádné promo akce. Tento zákaz přišel proti federální vládě České republiky jako opatření vůči rostoucímu počtu lidí se závislostí na hazardních hrách.

Nenajdete zde tedy žádné sázky zdarma ani bonusy za vklad. Na většině sázkařských webů stále najdete sekci „Promo akce“. Většinu času jsou prázdné nebo propagují funkce jako cashouty nebo stejné závody. Současný zákaz nenechává žádný prostor pro bookmakery, pokud jde o bonusy. Jediná promo akce, kterou můžete právě teď najít, jsou předčasné výplaty a lepší kurzy.

Jak si vybrat sázkovou kancelář v České republice?

Chcete ještě vsadit v ČR nebo jen chcete najít nejlepší místo pro hru? Pak použijte naše doporučení a tipy k nalezení perfektní sázkové kanceláře:

 • Znejte své cíle. Pokud chcete hrát pro zábavu, pak jsou vaše nejlepší tipy oblíbené a bezpečné značky jako Sportsbet nebo Neds. A pokud jste profesionální sázkaři, pak se postarejte o sázkovou kancelář s nízkou hranicí a velkými limity.
 • Pověst a bezpečnost. Držte se pouze renomovaných sázkových kanceláří bez stinného pozadí. Jedná se o nový web, licence a vlastníci. Pokud je to velká globální značka, neměli byste se bát. Přečtěte si také recenze hráčů, abyste našli klady a zápory.
 • Šance. I když jste rekreačním hráčem, neměli byste ignorovat kvalitu šancí. Neměli byste přijít o další peníze jen kvůli své lenosti. Prohlédněte si sázkové kurzy u oblíbených bookmakerů a porovnejte je. Dobrý rozsah pro výplaty je 95–98 % v předzápase a 93–96 % v přímém přenosu.
 • Celkové pokrytí. Čím více sportů a trhů, tím lépe. Samozřejmě byste si měli ověřit, jak si sázková kancelář vede na konkrétních kategoriích a trzích, které jsou pro vás důležité. Koho zajímá, bookmaker nabízí sumo, ale má malou malou trhů v AFL, tenis, rugby?
 • Sekce živého sázení. Kvalitní bookmaker by měl podporovat dobré živé vysílání se stabilní a funkční platformou. Znamená to rychlou aktualizaci kurzů, přidávání zápasových center, živé vysílání a komentáře.
 • Platforma. Weby i aplikace by měly být snadno použitelné, rychlé a plné užitečných funkcí. Pokud se neozvete příjemně, může to dokonce ovlivnit váš výkon. Zejména při živém sázení.
 • Platební metody. Seznamte se seznamem dostupných platebních metod a vyberte si sázkovou kancelář, u které pro vás nebudou problémy.
 • Podpora a loajalita. Každá dobrá sázková kancelář má zákaznickou podporu s profesionálními agenty. Živý chat, telefonní linka a e-mailová podpora jsou tedy nutností. Také je dobré znamení, pokud je na webu sekce FAQ. Zkontrolujte, zda jsou agenti přátelští, kompetentní a užiteční.

Doporučujeme také vytvořit si účet a hrát na několika sázkových kancelářích současně. S tímto přístupem si budete moci vybrat nejlepší kurzy z větší škály trhů.

Jak sázet v České republice: Návod

Nyní jste obeznámeni s online sázením v České republice a od vaší první sázky vás dělí jen jeden krok. Abyste mohli začít hrát, nemusíte dělat nic zvláštního. Postupujte podle pokynů níže:

 • Vyberte jednu nebo několik sázkových kanceláří ze seznamu a přejděte na webovou stránku (webové stránky);
 • Pro zahájení procesu stiskněte tlačítko „Registrace“ nebo „Zaregistrovat se“;
 • Vyplňte registrační formulář. Zadejte všechny požadované informace (jméno, e-mail, telefon, adresa atd.);
 • Potvrďte registraci prostřednictvím odkazu v e-mailu nebo SMS kódu;
 • Vložit peníze prostřednictvím jedné z platebních metod;
 • Přejděte do živé nebo předzápasové sekce, vyberte si jednu z mála událostí a vložte svou sázku nebo sázky;
 • Pokud chcete, vyberte si peníze.

Zní to jednoduše, co? protože je to snadné. nezapomeňte, že v České republice můžete začít sázet od 18. Každá sázková kancelář vás před prvním výběrem o potvrzení. Budete muset odeslat fotografii osobních dokumentů. Ve vzácných případech vás sázková kancelář může požádat o videokonferenci ke kontrole vaší identity.

Autor: Vadim Rotar

Back to top