Česká republika Bonusy sázkových kanceláří

bonusové sázeníBonusy jsou vnímány jako neodstranitelná součást sázkového byznysu. Je to dobrý nástroj k přilákání nových a udržení registrovaných hráčů. Ale sázkové bonusy v České republice jsou dost specifické kvůli místním zákonům.

Podle zákona o hazardních hrách České republiky nemohou sázkové společnosti inzerovat žádnou akci pro neregistrované hráče.

Bonus můžete získat kontrolu pouze po registraci ve sázkové kanceláři. Zní to divně, ale je to tak! Někteří hráči by si dokonce mohli myslet, že propagace jsou úplně zakázány kvůli nedostatku reklamy. Naštěstí tomu tak není a sázkaři mohou využít bonusové programy bookmakerů.

Další online kasina

Nejlepší sázkové bonusy v České republice

Hledáte nejlepší sázkové bonusy s nejvěrnějšími podmínkami? Ne, pak si musíte udělat průzkum. Vyberte si jednu nebo několik značek ze seznamu nejlepších sázkových kanceláří, zaregistrujte se a poté dostupný bonus. Je to jediný možný způsob, jak zjistit promo akce, protože bonusové reklamy jsou zakázány pro hráče bez účtů v sázkové kanceláři. Je to zákon a je potřeba ho respektovat.

Nemůžeme přesně říci, která sázková kancelář nabízí nejlepší sázkový bonus v České republice. Protože stejná sázková kancelář může nabízet různé bonusy pro různé klienty. Může to být sázka zdarma, sázkový bonus, pojištění, odměna za první vklad nebo něco jiného. Můžeme jen říci, že téměř každá nová česká sázková kancelář nabízí promo akci pro registrované sázkaře. Nejštědřejšími společnostmi jsou Bet365, Play-Up, Sportsbet, Neds, William Hill, Unibet.

Dobrá věc je, že nejlepší sázkařské stránky společnosti nabízejí propagační akce nejen pro nové hráče po registraci, ale také pro dlouhodobé klienty. Pokud jste aktivní, umísťujete mnoho sázek, pravidelně provádíte vklady, pak bude vaše věrnost jistě mnohokrát odměněna. Naše rada je docela jednoduchá: začněte hrát a pak uvidíte, co se děje! Kdo ví, možná na vás ten nejlepší sázkový bonus čeká hned za rohem.

Jak mohu získat bonus od české sázkové kanceláře?

Pro hráče z České republiky existují dva scénáře získání bonusu:

 • Zaregistrujte se v bookmakeru České republiky a dostupné akce.
 • Proveďte průzkum na mezinárodním trhu sázení a najděte nejlepší bonusové nabídky sportovního sázení.

Druhá možnost může vypadat ještě lépe, protože bonusové podmínky jsou jasné ještě před registrací. Můžete si prohlédnout všechny důležité informace a získat odměnu. Ne každá mezinárodní sázková kancelář zároveň akceptuje sázkaře z České republiky. Některé společnosti dokonce omezují akce pro české sázkaře. Získat tento bonus nemusí být tak snadné, pokud neprovedete průzkum a ignorujete pravidla sázkové společnosti. Doporučujeme ověřit, zda je bonusová sázková kancelář dostupná pro Českou republiku v každé konkrétní mezinárodní sázkové kanceláři.

První možnost je bezpečnější, ale trochu neznámá, protože si před registrací chcete přečíst bonusy. Mějte na paměti, že legální české sázkové kanceláře přijímají pouze 18+ sázkaře. Zde je malý návod, který vám pomůže uplatnit bonusy v českých sázkových kancelářích:

 • Vyberte si jednu nebo několik sázkových kanceláří z našeho seznamu;
 • Vyplňte registrační formulář a dokončete proces registrace;
 • Přihlaste se do sázkové kanceláře a podívejte se do sekce promo akce;

Poté si můžete odměnu vyzvednout nebo ji odmítnout. Záleží jen na tobě. Pokud se jedná o první vkladovou bonusovou sázku, budete muset na svůj účet vložit nějaké prostředky. České sázkové kanceláře většinou využívají odpovídající vkladové bonusy. To znamená, že vložíte 100 Kč a získáte dalších 100 Kč bonus. Nebo to může být sázka zdarma, možná dokonce žádný vklad. Nebo série bezplatných sázek v závislosti na vašem prvním vkladu.

Je důležité si zajistit, že budete muset splnit určité požadavky, abyste získali také odměnu z bonusů, bezplatných sérií, propagačních akcí, kódy bookmakera a> a> a> a> a> a> a>. Není to tak, že bookmakeři vyhazují peníze všem ostatním hráčům. Pokud se jedná o bonus za vklad, budete muset splnit požadavky na sázky. Pokud se jedná o sázku zdarma, získáte peníze pouze v případě, že vaše sázka zdarma vyhraje. Proto je důležité přečíst si bonusové podmínky. Nenechte se zmást velkými a kulatými čísly! Před nárokováním odměn je třeba vzít v úvahu mnoho nuancí.

Oblíbené typy sázkových bonusů

Existuje několik typů sázkových bonusů. Jedna sázková kancelář může obsahovat až 5 různých odměn. Nejjednodušší klasifikace je podle typu cílové publika:

 • registrační bonus pro sportovní sázení k přilákání nových klientů;
 • Propagační akce a odměny pro registrované hráče.
 • Vzhledem k současnému zákonu o sázení v České republice si člověk může myslet, že žádné bonusy neexistují. Zejména pokud jde o povýšení nových hráčů. To není pravda, protože sázkaři v České republice nabízejí akce pro nové klienty. Jen to nemohou před registrací inzerovat a odhalit.
 • Rozhodli jsme se popsat nejoblíbenější bonusy pro nového hráče a také akce pro zkušené klienty.

Bonusy pro nového hráče

Hráči dostanou tyto druhy odměn poté, co se stanou klientem koňské sázkové kanceláře. Sázkové kanceláře v podstatě využívají uvítací bonusy k přilákání nových hráčů a ke zvýšení aktivních klientů.

Bonusy za první vklad

Sázka na bonus za první vklad je pravděpodobně nejoblíbenější odměnou v českých sázkových kancelářích. Provedete vklad a poté získáte bonusové peníze. Sázkové kanceláře mají obvykle limity na maximální velikost bonusu. Například 300 Kč nebo 500 Kč a je jedno, jestli je váš vklad větší. Další parametry jsou procenta. Většinu času vidíme zápasový sázkový bonus v České republice nebo 100%. To znamená, že po složení 200 Kč získáte bonus 200 Kč.

Po obdržení bonusu za první vklad budete muset splnit požadavky na sázky, abyste z bonusu skutečně něco získali. Bookmaker může nastavit typ sázek (jednoduché, vícenásobné, předzápasové, ve hře, konkrétní sázky), kvalifikační kurzy (např. 1,50 a vyšší), časový limit pro sázení (14 dní, 30 dní). Nejdůležitější část je aktuální požadavek na sázení (převrácení). Je to násobitel, který představuje, kolikrát musíte bonus zahrát, než si budete moci vybrat určitou, výhru. Pokud získáte bonus 100 Kč s požadavkem na sázku 30x, budete muset podat kvalifikační sázky o celkovou částku 3000 Kč. Pokud vaše sázky nesplňují požadavky, pak se na sázku prostě nekvalifikují.

Mějte na paměti, že váš skutečný vklad bude použit jako první během hraní. Bonusové peníze budou přidány, pouze pokud je váš skutečný zůstatek 0.  

Sázky zdarma

Většina hráčů hodnotí sázky zdarma (neboli odměny) dokonce vyšší než bonusy za první vklad. Některé sázkové kanceláře totiž nabízejí hned po registraci. Bezplatná sázka bez vkladu je skutečně velmi atraktivní nabídkou, protože ani neriskujete své peníze.

Bezplatnosti jsou také velmi snadno pochopitelné. Prostě je získáte po registraci (nebo po vkladu), vsaďte si přes něj a pak už jen čekáte na výsledek. Pokud je vaše sázka úspěšná, získáte do svého hlavního zůstatku hry mínus sázka zdarma. Zní to skvěle!

Pokud jde o bezplatné služby, existuje však několik omezení a požadavků. Bookmakeři obvykle stanovují maximální možné hratelné kurzy – 3,0 nebo 4,0. Mohou také omezovat dostupné typy trhů nebo sportů. Také sázky zdarma v České republice málokdy překročí hranici 50 Kč, takže z nich nevyhrajete majlant.

Stále mnoho sázkařů považuje sázky zdarma za nejlepší sázkový bonus, protože požadavky jsou velmi loajální. Chcete-li otevřít možnost výběru pro své hry ze sázky zdarma, musíte provést pouze minimální vklad.

Sázky na pojištění

Dalším typem propagace sázkové kanceláře je pojistná sázka pro váš první vklad. Je to docela podobné sázce zdarma. Hlavním rozdílem je možnost pojištění. Sázková kancelář vám v podstatě dává šanci vsadit bez jakékoli šance prohrát. Pokud váš bonusový pojistný vklad prohraje, sázková kancelář vám vrátí peníze (nebo sázku zdarma v ekvivalentu prohraného vkladu). A pokud je to výhra, dostanete své výhry v plné velikosti.

Abyste získali pojistnou sázku, musíte provést vklad a poté vložit kvalifikační vklad. Požadavky jsou standardní. Bookmaker může případně omezit maximální možný kurz, nastavit typ sázky cenově dostupné sázkové trhy. Velikost pojištění málokdy přesáhne 50  Kč.

Bonusy pro dlouhodobé klienty

Zde je seznam nejoblíbenějších bonusů, které sázkové kanceláře nabízejí svým dlouhodobým klientům:

 • Reload bonus. Další sázkový vkladový bonus. Odměnu totiž můžete získat nejen za první vklad, ale i za běžnou transakci. Sázkové kanceláře mohou znovu načtení bonusů za vklady v konkrétní den (-y) v týdnu nebo měsíci. Nebo když dosáhnete další úrovně ve VIP programu. Požadavky a podmínky jsou podobné jako u bonusu za první vklad.
 • Cashback. Některé sázkové kanceláře částečně kompenzují vaše ztráty během určitého období. Může to být 10 %, 15 %, 20 % vaší měsíční čisté ztráty. Nebo dokonce 10 % z celkové částky peněz, kterou vsadíte. Cashbacky mají obvykle maximální limit, například 1000 Kč, a také požadavky na měkké sázení (od 3x do 10x).
 • Zvýšení ceny. Bookmaker vám na některých trzích může obsahovat 100 % výplaty (0 % marže). Většinou to dělají v předzápase a jen na velkých trzích.
 • Posilovače kurzů na více sázek. Další oblíbená akce, která zvyšuje vaše šance. Schéma je docela jednoduché: čím více tipů přidáte do svého multibetového kupónu, tím větší booster získáte. Například 10 % za 6 tipů, 15 % za 8 tipů, 100 % za 18 tipů…
 • Pojištění více sázek. Je to opravdu frustrující, když váš velký multi-bet kupón prohraje kvůli jedné sázce. Někteří bookmakeři vás mohou tohoto druhu frustrovat zachránit, protože mají pojištění. Obvykle to dělají pro velké multi sázky (ne méně než 5 tipů) se slušnými kurzy (1,40 a více). Pokud z více proher vyberete pouze jeden, budete moci získat peníze zpět (nebo sázku zdarma v ekvivalentu prohraného vkladu).
 • Věrnostní program (VIP). Je to systém odměn pro nejaktivnějšího a nejoddanějšího hráče. Věrnostní programy mají nejčastěji úrovně. Úrovně jsou založeny na získaných bodech nebo celkové výši vkladů, sázek. Stručně řečeno, čím více budete hrát, tím vyšší úroveň budete mít. Každá nová úroveň znamená nové odměny: sázky zdarma, bonusy za vklad, větší cashback, rychlejší platby, osobní manažer a tak dále. Na VIP úrovni mohou hráči uzavírat velké sázky daleko nad tržním limitem.
 • Doporučení přítele. Toto je starý a většinou zapomenutý typ bonusu, ale na některých webech stále existuje. Vše, co hráče potřebujete, je pozvat dalšího do sázkové kanceláře prostřednictvím osobního odkazu nebo speciálního kódu. Sázková kancelář vás oba odmění nějakými bonusy.
 • Ostatní. Můžete také najít speciální nejlepší aplikace pro sportovní sázení turnaje (vícenásobné sázky, největší výherní kurz, nejvíce bodů), soutěže o tipovačky, narozeninové dárky, jackpoty, loterie. Existuje také možnost, že vás sázková kancelář individuálně odmění nějakým bonusem. Vše, co potřebujete, je hrát a být aktivní.

Často kladené otázky

Nabízejí české sázkové kanceláře vůbec bonusy pro hráče?
Ano, bookmakeři z České republiky nabízejí svým hráčům bonusy. Výraz, že ne, můžete získat, protože podporovat reklamu sázkových akcí je v České republice zakázáno. Po registraci ale nakonec získáte bonus.
Jaké jsou nejlepší bonusy v České republice?
Nemůžeme přímo říci, jaký je nejlepší bonus v České republice, protože sázkové kanceláře prozrazují podmínky propagačních akcí, pouze pokud jste se zaregistrovali. Můžeme říci jen to, že v České republice můžete získat bonusy za vklad, sázky zdarma, sázky na pojištění (vrácení peněz) a některé další typy bonusů.
Co je lepší: bonus k prvnímu vkladu nebo sázka bez vkladu zdarma?
Každému jeho. Někteří hráči preferují vkladové bonusové sázky v České republice, jiní hodnotí sázky zdarma výše. Sázky zdarma často nevyžadují vklad, takže jej můžete získat ihned po registraci. Zároveň jsou nabídky vkladů obvykle větší.
Kde najdu propagační kódy?
Skutečně fungující bonusové kódy najdete na našem webu. Stačí zkontrolovat příslušnou sekci našeho webu.
Jaký je požadavek na sázení v bonusu?
Požadavek na sázení je počet, kolikrát byste měli hrát s bonusem, získali jste peníze na skutečném zůstatku. Pokud například získáte bonus 100 Kč s požadavkem na sázku x 30, pak potřebná částka vsazených peněz je 3 000 Kč (30 * 1 000).
Je v pořádku získávat bonusy od mezinárodních sázkových kanceláří?
Vše, co můžeme říci, je, že to není nezákonné a nebude to mít pro vás žádné právní důsledky po uplatnění bonusu na mezinárodním sázkařském webu.
Mohu odmítnout sázkový bonus?
Ano, můžete. Stačí požádat zákaznickou podporu nebo to odmítnout v nastavení účtu.
Proč sázková kancelář zrušila můj bonus?
Pravděpodobně jste zrušili některá pravidla nebo možná sázková kancelář změnila své propagační programy. Na zdůvodnění byste se měli zeptat zákaznické podpory.
Mohu si ve sázkové kanceláři vytvořit další účet a uplatnit bonus vícekrát?
Ne, nemůžete to udělat, protože sázkové kanceláře zakazují více účtů. I když nějakým způsobem získáte bonusovou sázku nebo propagaci u jiných legálních sázkových kanceláří, existuje velká možnost, že vás nakonec chytí.
Proč vůbec sázkové kanceláře nabízejí bonusy pro hráče?
Proto je to dobrý atraktor pro nového hráče. A jak víte, sázkové kanceláře nemohou existovat bez sázkařů, takže nabízejí bonusy k sázení na zápasy v České republice, sázky zdarma a další odměny.

Autor: Vadim Rotar

Back to top