Crazy Time In Česká republika

Crazy Time Kreativní hazardní zábava Crazy Time byla navržena slavným poskytovatelem online hazardních her Evolution Gaming. Rychlý nárůst popularity této hry byl způsoben tím, že se radikálně liší od každodenních automatů, online virtuálních her a dalších aktivit, které již klienty online hazardních her nudily.

Crazy Time nabízí řadu hlavních výhod, které z něj dělají oblíbenou zábavu pro hráče z České republiky a všude po celém světě:

 • existence ocenění s výhodnými kurzy;
 • skutečný krupiér;
 • možnost uzavírat minimální a maximální sázky s výběrem vhodného řešení pro jakoukoli příjmovou skupinu;
 • RTP je 96,8;
 • jedinečná atmosféra skutečného kamenného kasina, zobrazená tradičním způsobem;
 • živý chat se skutečnými dealery a dalšími hazardními hráči;
 • nejvyšší míra výher, výhodné výplaty a multiplikátory;
 • pro kompenzaci nákladů na sázení je možné současně zvolit sekce všech kol.

Hra Crazy Time je plně funkční online herní show se silným skóre popularity, která je k dispozici všem uživatelům, kteří se chtějí zaregistrovat v online kasinech . Zvláštní atmosféru zábavy umocňuje skutečnost, že má hostitele, který točí kolo a eviduje výhry z uzavřených sázek. Kromě jednoduchých sektorů cen, jako v konvenčních kolech štěstí, umístil Crazy Time do kola bonusové buňky, které hráčům dávají různé druhy dárků.

Online kasina, kde můžete hrát Crazy Time From Česká republika

Další online kasina

V horní části obrazovky je samostatný specifický video slot, který může hráčům poskytnout další bonusové odměny. Na tomto konkrétním válci je několik výherních sektorů s bonusy, ve kterých můžete vydělat velké peníze.

Abyste mohli hrát hru Crazy Time, je nutné znát několik funkcí hry:

 • Hlavní hrací válec je organizován do osmi hlavních skupin s 54 používanými sektory.
 • Můžete vsadit na jednu sekci, některé nebo dokonce všechny sektory. Pro každou buňku jsou k dispozici individuální možnosti, ve kterých můžete pro své sázky nastavit jinou hodnotu.
 • Spuštění válce v online hře Crazy Time se provádí ihned poté, co dealer přijme všechny sázky.
 • Mezi hodnotami kola Crazy Time jsou různé multiplikátory (od x1 do x10) a čtyři bonusové sektory.
 • Většina sektorů kola Crazy Time jsou multiplikátory (4 jednotky na x10, 7 jednotek na x5, 14 jednotek na x2 a 21 jednotek na x1). Je zřejmé, že odpadávají častěji než bonusové hry.

Spuštění video automatu Crazy Time se provádí současně se začátkem roztočení válce. Slot může poskytnout další výhody k bonusům nebo konkrétní buňce. Aktivace bonusu je možná pouze při horizontální shodě sektoru s multiplikátorem po roztočení.

Ve spodním rohu obrazovky, úplně vpravo, můžete mít přístup ke statistikám Crazy Time z předchozích kol. Než začnete sázet nějaké peníze, můžete hru sledovat v online režimu a pochopit její vlastnosti.

Jak začít hrát Crazy Time?

Bláznivé sázky na čas Chcete-li začít vydělávat peníze v živé hře Crazy Time, můžete jednoduše postupovat podle našeho průvodce:

Přejděte na webovou stránku vámi vybraného hazardního zařízení, v případě pochybností o kvalitě vybraného kasina můžete využít osvědčené doporučení a zahrát si jakékoliv nejlepší online kasino z našeho hodnocení, které obsahuje nejlepší a nejbezpečnější provozovny Česká republika.

Pokud plánujete hrát o skutečné peníze, zaregistrujte se na vybraném webu. Zadejte své osobní údaje a potvrďte své telefonní číslo/e-mail. Dále vydělejte minimální nebo větší množství peněz na vklad: jistě, čím větší je váš zůstatek, tím více otočení a šancí na výhru budete mít.

Přejděte do sekce Živé hry nebo můžete použít vyhledávací pole zadáním názvu Crazy Time.

Udělejte si sázku, vyberte si jeden nebo více sektorů a u každého uveďte částku. Stiskněte tlačítko "Play" a brzy krupiér začne točit kolem. Pokud jste uhodli buňku, pak samozřejmě dostanete svou výhru.

Chcete-li vybrat peníze z online kasina, budete někdy muset podstoupit ověření totožnosti zasláním skenů vašeho dokumentu. Poté zvolte pohodlný platební systém pro zadání požadavku na převod peněz, zadejte požadovanou částku, potvrďte odeslání žádosti o platbu a počkejte, až bude převod připsán.

Podrobná pravidla hry Crazy Time

 • Když se kolo zastaví v sektoru, na který jste vsadili, budete odměněni podle vašeho výplatního koeficientu.
 • Pokud se kolo zastaví v jakékoli bonusové hře, všichni hráči, kteří v dané hře vsadili, postoupí do této bonusové hry.
 • V živých bonusových kolech Crazy Time můžete získat více výher, pokud trefíte správný sektor na hracím poli.
 • Ve hře můžete sázet na vše, dokud nevyprší čas sázení na obrazovce.
 • Každé živé bonusové kolo Crazy Time má svůj vlastní způsob hraní a pravidla vyplácení.
 • Jakékoli výhry budou po skončení bonusového kola okamžitě převedeny na váš herní účet.
 • Maximální výhry, které mohou členové získat při hraní Crazy Time by Evolution Gaming za skutečné peníze, je x25 000.

Jak správně hrát Crazy Time?

Crazy Time je obecně relativně přímočará hra s jednoduchou, lineární hratelností. Ke hře nebudete potřebovat velké úsilí, většinu práce zvládne váš dealer.

Nejprve a především vyberte jednu nebo více možností sázení. Crazy Time má čtyři základní typy sázek:

 1. Čísla: 1, 2, 5 nebo 10. Můžete vsadit na jedno nebo více těchto čísel.
 2. Bonusová kola: Patinko, Cash Hunt, Coin Flip nebo Crazy Time. Můžete také vsadit na jedno nebo více z těchto bonusových kol.

Mějte na paměti, že můžete vsadit více sázek na různé možnosti. To může zvýšit vaše šance.

Hra začíná velmi podobně jako Dream Catcher: musíte vsadit na tu část kola, kde si myslíte, že se rotace zastaví. Můžete uzavírat sázky v rozmezí od 0,10 € do 1 000 € na kolo.

Jakmile umístíte své sázky, hostitel roztočí herní kolo, které se skládá z 54 segmentů, které představují číselné části a také bonusové sektory, na které vsadíte, abyste získali odpovídající cenu v závislosti na segmentu, na kterém se kolo zastaví.

V horní části obrazovky můžete vidět speciální kotouč, který se nazývá Top Slot. Tento kotouč vytvoří šťastnou sázku z osmi dostupných sázek (čtyři očíslované a čtyři bonusy) spolu s násobkem této sázky. Buben se otáčí ve stejnou dobu, kdy se točí kolo, ale před skóre roztočení kola budou celkové hodnoty Top Slot.

Jakmile se číslo, na které jste vsadili, trefí stejně jako číslo na válci, pak se sázka zvýší o kurz násobitele, který se trefil. Pokud jste například vsadili na číslo jedna a toto číslo se objeví na válci, váš vklad bude maximalizován násobitelem uvedeným na válci (např. x2, x10 atd.).

Pokud budete mít to štěstí, že zasáhnete jedno z bonusových kol, na které jste vsadili, budete pokračovat v soutěži v tomto konkrétním kole. V každém jednotlivém bonusovém kole najdete kreativní výherní možnosti, přičemž váš vklad může být také navýšen multiplikátorem zobrazeným na kole.

Bláznivá časová bonusová kola

Pokud umístíte sázky na jedno z těchto herních kol a poté se kolo v bonusové sekci zastaví, budete vy i hostitel přemístěni do jiné oblasti bonusového kola. Automat Crazy Time nabízí hráčům následující úrovně navíc:

Honba za hotovostí.

Bonus Cash Hunt má podobu střelnice s více než stovkou náhodných násobičů. Tady člověk objeví herní plán s různými postavami a násobiteli, které se budou primárně míchat. Tyto hodnoty budou před zamícháním překryty různými symboly. Jedním z násobičů, které se ve hře skrývají, celkem jich je 108, si musíte vybrat stisknutím na displeji nebo zaměřovacím nástrojem výběrem cíle, za kterým je podle vás největší násobič. Jakmile hráč uslyší střelbu z děla, kolo je dokončeno a uvidí své výhry.

Přehazování mincí.

Coin Flip bonus zahrnuje výběr mezi jednou červenou a jednou modrou odměnou. Hostitel losuje minci z konkrétního zařízení s červenou a modrou stranou. Každý líc mince nese hodnotu, která bude maximalizována multiplikátorem vaší sázky, pokud mince přistane na své horní pozici. Mince se otočí poté, co si vyberete barvu. Hozením mince určíte multiplikační částku platby, kterou obdržíte.

Pachinko.

Tato bonusová hra je ekvivalentem japonských automatů Pachinko. V tomto kole narazíte na velkou zeď se spoustou krabic, z nichž každá má různé násobiče. Dealer vypustí kouli, která nakonec vstoupí do kteréhokoli z polí s multiplikátorem aplikovaným na vaši sázku během tohoto speciálního kola. Pokud míč klesne na hodnotu "DOUBLE", všechny násobiče ve spodní části obrazovky se vynásobí 2x. Tato koule padá, dokud není aktivován multiplikátor. Kromě toho lze tento míček nadále pouštět, dokud nebude spuštěn maximální multiplikátor 10 000x.

Crazy Time.

Toto konkrétní kolo vás zavede do jedinečného světa s obrovským kolovratem rozděleným do 64 různých sekcí s různými násobiči a buď „DOUBLE“ nebo „TRIPLE“ boxy. Budete si muset vybrat z různobarevných šipek.

Když začnete točit tímto kolem, hodnota, kterou váš šíp zasáhne, znásobí váš vklad. Pokud dosáhne sektorů „DOUBLE“ nebo „TRIPLE“, všechny multiplikátory na kole se zdvojnásobí nebo ztrojnásobí a kolo se začne znovu točit. Tato událost může nastat až třikrát, což výrazně zvýší součet vašich výher.

Bláznivý sledovač času

Mnoho hráčů využívá pokročilé nástroje Crazy Time pro analýzu statistik, jako je Crazy Time tracker, aby jim pomohly zlepšit jejich hazardní hry.

Mnoho hráčů kontroluje výsledky svých dřívějších her, aby si prohlédli statistiky hry a zjistili pravděpodobnost následujícího výsledku. Jednou z oblíbených technik je použití počtu točení, která byla odehrána za poslední dobu od posledního zobrazení určitého výsledku. Všechny tyto informace můžete využít k inteligentnímu rozhodnutí o tom, kdy je nejlepší vsadit.

Sledovač statistik Crazy Time má funkce, které mohou hráči využít ve svůj prospěch. Analýzou výsledků minulých her můžete získat přehled o výkonu hry.

Strategie a tipy pro bláznivý čas. Statistický

Vzhledem k tomu, že známe pravděpodobnosti každého možného scénáře, můžeme vám navrhnout otestovat strategie navržené našimi odborníky, kteří již hráli Crazy Time po značnou dobu v průběhu let.

 1. Sázka na jedničku: statisticky má toto číslo největší šanci, že se stane, což je 38,89 %. Sázkou na tuto hodnotu můžete výrazně snížit šanci na prohru.
 2. Nepřemýšlejte příliš dlouho a promyslete si své sázky předem, protože doba sázení trvá 13 sekund.
 3. Sázejte jinak: místo toho, abyste museli sázet pouze na jednu figuru, můžete zvážit umístění sázek na řadu různých čísel nebo bonusových kol, abyste maximalizovali své výhry. Takový přístup bude mít za následek více potenciálních výsledků a poskytne vám uspokojivou výplatu, pokud dosáhnete vyššího počtu kurzů nebo pokud se dostanete do kola o ceny.
 4. Pokud v každém kole uděláte stejné sázky, použijte funkci automatické hry.
 5. Neobviňujte kasino, pokud hra nefunguje tak, jak jste plánovali. Pokud jste měli špatný den, zastavte se a vraťte se příště, pokud budete mít smůlu.
 6. Umístěte více sázek na bonusová kola. I když je šance na zásah do bonusového kola menší, ceny v těchto typech kol mohou být obrovské. Chcete-li vyhrát velké množství najednou, můžete zkusit vsadit na jedno nebo několik bonusových kol uvedených výše.
 7. Statisticky vám většina bonusových výher udělí 10x až 25x.

Obecně lze říci, že když hrajete strategicky, můžete skutečně zažít zisky, protože vaše rozhodnutí budou lépe odpovídat hře. Crazy Time je i přes svou zdánlivou jednoduchost komplexní a náročná hra a rozhodně byste ji neměli hrát, aniž byste si ji nejprve nastudovali.

Jak hrát Crazy Time z České republiky?

Hráči z České republiky se mohou v Crazy Time Quiz pobavit využitím služeb jakéhokoli nového online kasina s aktivní licencí. Chcete-li tak učinit, musíte provést několik jednoduchých kroků:

 • Najděte kasino Česká republika pomocí hry Crazy Time.
 • Vytvořte si herní profil splněním registračních požadavků.
 • Doplňte zůstatek svého herního účtu jedním z dostupných způsobů.
 • Najděte Crazy Time v seznamu vydaných her a začněte hrát.
 • Najděte si dobré kasino Česká republika můžete z našeho hodnocení, pokud máte problémy s jeho hledáním sami.

Mobilní verze Crazy Time

Bez ohledu na to, kde se dnes nacházíte, můžete pohodlně hrát Crazy Time od Evolution Gaming živě z jakéhokoli vašeho zařízení. Hrajte všechny své oblíbené živé hry z pohodlí vašeho domova. Vklad z vašeho bankovního účtu na váš zůstatek trvá jen několik sekund. Doporučujeme nejprve vyzkoušet minimální vklad . Popadněte svůj tablet, smartphone nebo PC a získejte přístup k Crazy Time kdekoli.

 • Najděte kasino, které má hru Crazy Time od Evolution Gaming.
 • Chcete-li se zaregistrovat v některém z preferovaných kasin Crazy Time, vyplňte registrační formulář svými osobními údaji, jako je vaše jméno, e-mailová adresa a heslo.
 • Chcete-li zjistit, jak se dostat k aplikaci mobilního kasina, přejděte na stránku kasina a vyhledejte odkaz na její stažení. Obvykle se nachází na hlavní stránce nebo na kartě „Mobilní kasino“.
 • Jakmile je aplikace stažena, otevřete ji a proveďte následující kroky.
 • Po spuštění aplikace se přihlaste pomocí svých registračních přihlašovacích údajů.
 • Abyste mohli hrát Crazy Time, vyhledejte jej v sekci Živé hry aplikace online kasina nebo použijte vyhledávací nástroj.

Výhody a nevýhody Crazy Time Game

Výhody Nevýhody

Masivní výplaty

Vysoká volatilita

Online dostupný chat

Velkolepé vizuální efekty

Skvělé bonusové hry

Unikátní hratelnost

Často kladené otázky

Kde mohu hrát Crazy Time?
Tuto hru nabízí mnoho kasin. V našem žebříčku pro vás máme několik dobrých kasin Crazy Time.
Mohu během hry chatovat s ostatními hráči?
Živý chat je k dispozici v kontextovém menu, kromě živého vysílání a ovládacích tlačítek. V něm můžete chatovat s ostatními uživateli, kteří se účastní slosování.
Musím se zaregistrovat, abych mohl hrát Crazy Time?
Vzhledem k tomu, že každé losování této soutěže je živé, je pro účast nutná registrace. Je důležité vědět, že na každém online hazardním portálu, který má ve své sbírce Crazy Time, budete vyžadovat registraci osobního účtu.
Jak provést převod peněz z Crazy Time?
Chcete-li získat příležitost vyplatit své výhry, je nutné hrát na renomovaném online hazardním portálu a vsadit skutečné peníze. Po úspěšném hraní hazardních her přejděte na záložku „Pokladna“, vyberte konkrétní bankovní systém, zadejte svou výstupní částku a žádost schvalte. Mějte prosím na paměti, že hotovost můžete provést pouze prostřednictvím přesně stejného systému, který jste použili k vložení prostředků na svůj účet.
Existuje v Crazy Time funkce automatického přehrávání?
Tuto možnost lze zvolit výběrem tlačítka „Automatické přehrávání“ a jeho vlastní aktivací. Pomocí této funkce je možné zopakovat jednu nebo několik sázek předem zadáním preferovaného počtu sázkových kol.
Má hra Crazy Time demo verzi?
Ne, tato online živá hra nemá demo verzi. Protože se jedná o skutečnou živou událost, jedinou alternativou, kterou máte, je hazard se skutečnou měnou.
Je hra Crazy Time spravedlivá?
Ano, Crazy Time je férová hra. Evolution Gaming, vývojář hry, je renomovaná a dobře zavedená společnost v odvětví online hazardních her a používá generátor náhodných čísel (RNG), aby zajistil, že výsledek každého roztočení bude určen náhodným a spravedlivým způsobem. Kromě toho jsou všechny živé kasinové hry obvykle vysílány živě ze studia kasina a hru provozuje skutečný lidský hostitel.
Mohu hrát Crazy Time se svými přáteli?
Crazy Time je živá kasino hra, která se obvykle hraje proti ostatním hráčům u stejného stolu, ale můžete s nimi chatovat pomocí poskytované funkce chatu. Není však možné pozvat určité přátele ke hře u stejného stolu nebo v samostatné místnosti. Pokud si chcete zahrát s přáteli, můžete jim vždy doporučit hru a hrát spolu u různých stolů.
Jaká je maximální výplata ve hře Crazy Time?
Největší výplata v online hře Crazy Time může být až 25 000násobek původní sázky hráče, v závislosti na výsledku bonusových kol. To může vést k potenciálně obrovským výplatám pro hráče, kteří měli to štěstí, že spustili vyšší bonusové hry.
Existuje strategie, jak vyhrát v živé hře Crazy Time?
Crazy Time je hazardní hra a výsledek každého roztočení je určen náhodně. To znamená, že v této hře neexistuje žádná zaručená strategie, jak vyhrát. Hráči však mohou zvýšit své šance na výhru sázením na více výsledků, nikoli pouze na jeden, což může rozložit riziko a zlepšit vaše šance na výhru. Je také důležité porozumět různým možnostem sázení a jejich příslušným výplatním kurzům, abyste mohli při uzavírání sázek činit informovaná rozhodnutí.
Co jsou statistiky Crazy Time?
Statistika Crazy Time je speciální sekce, ve které si můžete prohlédnout všechny vítězné sektory, které padly v posledních herních kolech. Jinými slovy, je to pohodlný způsob, jak zobrazit výsledky Crazy Time.

Autor: Gabe Bais

Back to top