Pyramid: Quest for Immortality Pyramid: Quest for Immortality

Pyramid: Quest for Immortality - Slot

Hrát si Pyramid: Quest for Immortality

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Pyramid: Quest for Immortality
Software IconSoftware: NetEnt
RTP IconRTP: 96.48%
Volatilita IconVolatilita: Nízká volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 720/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: x36 000
Funkce IconFunkce: Lepkavé divočiny

Pyramid: Quest for Immortality Průběh hry Cestování do různých zemí bylo vždy horkým tématem pro fanoušky hazardních her. Proto tento příběh často volí mnoho vývojářů automatů, včetně NetEntu. Nový slot Pyramid potěší uživatele fascinujícím příběhem o zemích starověkého Egypta.

Můžete si užít nejen originální grafiku, ale také se zapojit do hledání starověkých pokladů. Hra je přizpůsobena pro různá zařízení, takže můžete hrát na svém PC a stáhnout si Pyramid do svého gadgetu. Slot má také demo verzi, která vám umožní vyzkoušet si slot bez rizika.

Pyramid: Quest for Immortality Slot Review

Design stroje je fascinující od prvních sekund hry. Všechny prvky jsou provedeny v tmavě fialových tónech, což vyžaduje tajemství východní noci. Uprostřed slotu pyramidy uvidíte zlatou pyramidu. Po stranách budovy jsou sochy božstev, které patří do panteonu Egypťanů. Design slotu se vyznačuje velkolepými kontrastními kombinacemi, které do slotu přinášejí určité kouzlo.

Označení symbolu

Před hraním online v Pyramidě byste se měli seznámit se základními znaky. Slot má několik kategorií postav. Do první kategorie patří tematické piktogramy:

  • skarabeus;
  • Falcon;
  • Kobra;
  • Faraoni
  • Kleopatra

Další skupinu tvoří barvy karet. V pyramidě jsou zastoupeni hracími kartami od esa po desítce. A poslední skupina většinou tvoří speciální znaky. Ale v tomto případě existuje 1 takový znak - Wild symbol. Představuje se ve formě zlatého Ankh.

Bonusová hra

Pyramid: Quest for Immortality Průběh hry Automat obsahuje nejen uvítací bonusy v casinu, ale také řadu dalších bonusových funkcí. Seznam těchto funkcí zahrnuje:

  • Divoká generace
  • Funkce Avalance.

Podstatou druhého režimu je, že se ikony zobrazují na obrazovce a tvoří různé kombinace. Pokud se taková kombinace stane cenou, můžete v Pyramid vyhrát dobré výplaty. Zvláštnosti je, že postavy zapojené do řetězu explodují. První možnost umožňuje zobrazení divokých symbolů během rotace na vrcholu pyramidy. Během aktivace předchozí funkce zůstanou na poli.

Průběh hry

Pyramid: Quest for Immortality Průběh hry Rozhraní této hry je trochu nestandardní. Neexistují žádné tradiční výherní linie, ale herní pole je roky v podobě 5 válců. Symboly na štafetě mobilního casina na peníze padají ve směru shora dolů, čímž tvoří řetězy. Během hry platí princip sousedních buněk.

Maximální počet komb ve slotu je 720. Jinak je postup stejný jako u jiných automatů. Nejprve musíte uvést důstojnost půjčky a nastavit sazbu. Hra má také klíč pro nastavení maximální sázky Bet Max.

Údaje o platbách:

  • Klasické karty přinesou 1 až 7 mincí;
  • Obrázky faraonů a Kleopatry přidají na účet 5 až 50 kreditů;
  • Sokol, kobra, skarabeus vynásobí výhru částkou od 2 do 10 mincí.

RTP ve slotu je 96,4 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Pyramid: Quest for Immortality
Všechny hry výrobce NetEnt
Back to top