Wild Wild West: The Great Train Heist Wild Wild West: The Great Train Heist

Wild Wild West: The Great Train Heist - Slot

Hrát si Wild Wild West: The Great Train Heist

Popis

Název slotu IconNázev slotu: Wild Wild West: The Great Train Heist
Software IconSoftware: NetEnt
RTP IconRTP: 96.74%
Volatilita IconVolatilita: Průměrná volatilita
Výherní řady/kotouče IconVýherní řady/kotouče: 10/5
Max. Vyhrát IconMax. Vyhrát: 500
Funkce IconFunkce: Rozšíření divočiny Free spiny

Wild Wild West: The Great Train Heist Průběh hry Komiksy a adventury jsou již klasikou ve světě hracích automatů. Každý rok poskytovatelé uvolňují stále více výherních automatů s přesně takovými pozemky. NetEnt je také jednou z těchto společností, které vytvořily další neuvěřitelně vzrušující vývoj s názvem Wild Wild West.

Výherní automat má poměrně jednoduchou hru a další funkce. Při hraní na Divokém západě budete nejen dostávat velké platby, ale také budete moci ponořit do barevného světa Divokého západu.

Wild Wild West: The Great Train Heist Slot Review

Hlavní děj je fascinující příběh, který vypráví o životě lidí s jasnou povahou a vzrušením. Všechny akce se budou konat na pozadí malého města poblíž železnic.

Uživatelé automaty Wild Wild West budou muset chránit vlaky a auta před nenasytnými lupiči. K tomu se musíte připojit k týmu udatného šerifa, který nespouští oči z určeného předmětu.

Označení symbolů

Během hry budete muset přidat výherní kombinaci s několika symboly. Moc jich tu není. Pokud však chcete v casinu získat nejen uvítací bonusy, ale také skutečné ceny, musíte pečlivě prostudovat jejich vzhled a význam.

První kategorie symbolů strojů jsou tradiční hrací karty. Na rozdíl od jiných populárních emulátorů jsou zde uvedeny 4 obleky:

 • Červi
 • vrcholy;
 • Diamanty;
 • Kluby.

Symbolika je založena na tematických znacích, které dávají vyšší procento plateb.

 • Mladý kovboj;
 • šerif;
 • padouch;
 • Dívka.

Zvláštní znaky si zaslouží zvláštní pozornost:

 • Rozptyl – sedm;
 • Divoký symbol – oranžový nápis;
 • Bonusový symbol je zlatý trezor.

Právě tyto obrázky ve slotu Wild Wild West fungují jako aktivátory bonusových funkcí

Bonusová hra

Wild Wild West: The Great Train Heist Průběh hry Fascinující příběh a barevná zářivá grafika – to není vše, čím může slot uživatele potěšit. Pokud budete chtít a chytíte potřebné symboly, najdete několik bonusových kol. Uživatelé otevírají široké možnosti vyhrát multiplikátory a roztočení zdarma v Divokém divokém západě.

Pokud na 5, 3 nebo 1 válec narazíte na bonusový symbol, uživatel obdrží další cenu. Lze ji hrát v procesu minihry, což znamená volbu jedné ze 3 postav. Každý z nich skrývá faktor 5 až 30. Pomocí Scatteru můžete také aktivovat zdarma otočení.

Průběh hry

Wild Wild West: The Great Train Heist Průběh hry Wild Wild West je univerzální slot, který je přizpůsobený pro jakékoli zařízení. Abyste mohli ocenili všechny potěšení ze hry, můžete si stáhnout mobilní verzi casina nebo hrát na PC. Struktura hřiště je tradiční. Na obrazovce je 5 válců, na kterých je 10 výherních linií.

Před zahájením rotace se musíte vypořádat s ovládacím panelem. Je na něm několik tlačítek, která slouží k ovládání hodnoty coinů a velikosti sázky. Pro ty, kteří rádi hrají maximální rychlostí, je k dispozici tlačítko maximální sázky.

Informace o platbě:

 • Každý z lupičů přidá na účet 15 až 500 mincí;
 • Oblekky karet zvýší výhry o částku od 5 do 100 mincí;
 • Divoký symbol přidá 25 až 500 mincí.

Koeficient návratnosti RTP v bloku je 96,7 %.

Autor: Olga Shkolina

Nejlepší online casino bonusy v České republice 2024
Podobné hry jako Wild Wild West: The Great Train Heist
Všechny hry výrobce NetEnt
Back to top